Prodej krmení

Po dlouholetých zkušenostech používáme krmení řady EUROPREMIUM. Kvalita je vynikající, žádné sojové náhrážky a přídavné prvky. Jen samé sušené maso, řada je pro štěnátka, dospělé psy, kojící feny - malá, střední, obří plemena, senioři, kastrovaní psi a feny, dietní krmení a další. Široká škála produktů bez vedlejších účinků, s výběrem správného krmení poradíme.

Ep-katalog I

Ep-katalog II

Od ledna 2019 jsou některé druhy krmení EUROPREMIUM vyráběny podle nové receptury, jsou přidávany složky obsahující kloubní výživu, které nahrazují doplňkové preparáty.

Zároveň od ledna 2019 nabízíme zcelá nový sortiment absolutně špičkového krmení z Nového Zélandu, vyráběné technologií pečení horkým vzduchem, bez lepku, delikátní, křupavé a zdraví prospěšné. 100% kompletní výživa s vysokým obsahem proteinů, minimálně zpracováváno, bez zdravotně rizikových příměsí. V sortimentu je hovězí maso, jehněčí maso, maso z treskovníku novozélandského - "hoki" a královského lososa - viz níže uvedený leták.

Krmeni-novy-zeland-sunday-gentle-bake

Prodej krmení je vždy po telefonické dohodě v místě Psího hotelu každý den v ranních hodinách do 9:00 a dále v odpoledních hodinách od 17:00. Po dohodě Vám rádi krmení dovezeme přímo k Vám domů nebo zašleme mimo uvedené časy."Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider

Vítá Vás psí hotýlek rodinného typu,malé psí království

--- infopanel ----

+420 602693602

dagmarkollarova@seznam.cz